ТРАНСФОРМАЦІЙНЕ ДИХАННЯ

Коли починаєш дихати – твій дух дає тобі шанс!
StasYekimov

«Трансформаційне дихання» – це техніка, яка дозволяє самостійно та в максимально короткий час вирішувати психологічні проблеми, позбутись конфліктів, напружень, симптоматики, а також покращити емоційний стан, укріпити імунітет і бути в ресурсі.

Ідея Т-Дихання полягає в тому, що середньостатистична людина живе і діє на рівні набагато нижче своїх можливостей. Отримати доступ до свого істинного потенціалу і скористатися результатом – ось те завдання, що вирішується в ході даної практики.

Трансформаційне Дихання – увібрало в себе краще як з самих древніх дихальних практик, так і сучасних методів психотерапії. Дозволяє вийти за границі обмежень і розкритись у новій якості – повному усвідомлені своїх можливостей та покращити якість власного життя.   
Історично – це синтез кращих дихальних технік (вайвейшн, ребефінг, холотроп) та ефективних методів психології (системних розстановок та моделювання).
Практично – це дозволило скоротити довжину дихальної сесії до 15 хвилин.
Перевага – можна використовувати самостійно чи в групі для підсилення ефекту.
По факту – це зняття внутрішніх конфліктів і блоків, напружень, часткового чи повного позбавляння від психосоматичного захворювання. Можливість позбутись комплексів, шкідливих звичок, ментальних програм, емоційних станів, “залипань” на суб’єкті чи об’єкті. Покращити психологічне та фізичне здоров’я.

Коли людина стає повновладним господарем свого дихання, вона поступово змінює відношення до життя, і вивільняє приховані енергетичні запаси для досягнення цілей. Природна гармонія дихання невіддільно пов’язана з внутрішньою цілісністю та власним духом. У диханні кожної людини закладена сила, яка допомагає отримати бажане та дійти до тієї самої точки, до якої ви прагнули – де все можливо за умови: Ваш твердий намір та дихати по інструкції.

Тренер:
Станіслав Єкімов (Україна, м. Львів) – тренер, коуч, психолог; майстер дихальних практик, інструктор інтегративного дихання Вайвейшн; автор Трансформаційного Дихання, «ТІ-МАК» та технік «0-8-0»; спеціаліст з МАК (МПАПМ); МАК-коуч (Гаркавець); гештальт-спеціаліст (спеціалізація психосоматика (МГІ));
ThetaHealer; NLP практик; керівник Тренінг-Центру «ТОТЕМ».
15.01.2018 р. увійшов в Каталог Трансформаційних Ігор України.
16.02.2019 р. увійшов в Книгу Рекордів України!

Скільки років людина хоче бути здоровою, стільки має займатися собою!
Максимальні трансформації відбуваються за умови постійної роботи над собою.
Все у ваших руках!!!
А Трансформаційне Дихання ваш надійний помічник у збереженні
фізичного та психо-емоційного здоров`я.

 

Трансформаційне Дихання On-Line
У диханні кожної людини закладена сила, яка допомагає бути здоровим та отримувати бажане. Вона допомагає дійти до тієї самої точки, до якої ви так прагнете. Все можливо за умови: Ваш намір та техніка Трансформаційного Дихання. А від тепер це ще й можливо on-line не виходячи з дому!

Трансформаційне дихання – це техніка, яка дозволяє самостійно та в максимально короткий час вирішувати внутрішні проблеми, конфлікти, симптоми, оздоровлювати свій організм та тримати його в тонусі та здоров’ї.

Ідея Т-Дихання полягає в тому, що середньостатистична людина живе і діє на рівні набагато нижче своїх можливостей. Отримати доступ до свого істинного потенціалу і скористатися результатом – ось те завдання, що вирішується в ході даної практики.

Структура проведення дихальних сесій передбачає мінімальне втручання в сам процес дихання і займає до 15хв. Т-Дихання можна використовувати самостійно та без інструктора. В цьому перевага даного методу. Ми глибинно попрацюємо з вашим запитом та навчимо техніці, яку ви зможете практикувати самостійно в майбутньому.

Питання які можуть стати вашим запитом:
– актуальне питання, яке потребує вирішення (відносини, фінанси, робота)
– проблематика (стрес, конфлікт, образа, деструктивна ситуація)
– симптоматика (зажим в тілі, зайва вага, симптом хвороби тощо)
– зміцнення імунітету (особливо актуально в наш час)
– повернення до ресурсного стану.

Коли людина стає повновладним господарем свого дихання, вона поступово змінює відношення до життя, і вивільняє приховані енергетичні запаси. Природна гармонія дихання невід’ємно пов’язана з внутрішньою цілісністю та власним духом. Іншими словами, Ви зможете почати реальну трансформацію фізичних і психічних оновлень у собі!

Довідка:   067-670-5028; Станіслав
Можливий також індивідуальний формат участі!

FB СТОРІНКА:
Перейти сюди…

ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ:
Дивитись тут…

МУЗИКА ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ СЕСІЙ:
Скачати тут…

ВІДГУКИ:
Дивись тут…

ПРЕСА:
Читати тут…

НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ:
Дивитись тут… 

#тренінг #дихання #дыхание #холотроп #вайвейшн #трансформація #transformbreathwork #трансформаційнедихання #td

Comments are closed.