ПРО НАС

Дуже важко знайти саме свій шлях, по якому можна йти вільно по життю і жити ним в гармонії, любові,  радості, здоров’ї.
Саме тому ми організовуємо найпрогресивніші та найсучасніші техніки і практики, що базуються на перевірених часом методиках, які допомагають в пошуку і становленні свого шляху.
Спрямованість Тренінг-Центру на оздоровленні душі та тіла дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання: від досягнення соціально-сімейних цілей і підвищення власної ефективності у різних сферах діяльності та буття.
Робота Тренінг-Центру «ТОТЕМ» охоплює багато аспектів: від базових навиків роботи з енергетикою і до поглиблених технік в різних областях самопізнання, самоочищення, гармонізації; від практик самозцілення і до розуміння власної природи, глибинної суті буття, актуальних завдань розвитку і шляхів власної реалізації.
Організовуємо ті заходи, які допомагають на практиці у реальному житті. Ведуть досвідчені тренери з усієї України та світу, кожен з яких є майстром у своїй справі і які пройшли жорсткий відбір (великий практичний досвід, наявність психологічної освіти, можливість самостійного повторення технік клієнтом та його післятренінгова підтримка, екологічність).
З 2009 року нас відвідало вже понад 3000 клієнтів з усіх куточків України, та закордону (США, Росія, Польща, Італія, Німеччина, Литва, Словенія). Ефективність вирішення запитів більше 85%, кількість повернутих оплат менше 1%. Це є одним з найефективніших результатів роботи в Україні. Саме тому ми не боїмось повернути кошти за будь-який тренінг, організований ТЦ «ТОТЕМ», що Вам не сподобався. Тому, Ви можете сміло рекомендувати наші тренінги Вашим друзям. Нам довіряють!
 Якщо Ви хочете мати те, що ніколи не мали 
почніть робити те, що ніколи не робили.
Приходьте на наші унікальні тренінги,

і переконайтесь у їх ефективності на власному досвіді!
logo_totem2017+DSC_6405ab
Запрошуємо до співпраці…
Довідка:   +38(067)670-50-28;  +38(063)241-18-12 Станіслав
YouTube:     http://www.youtube.com/channel/UCCnZPMUoGJz3zeP2gjSPGOg
FaceBook:   http://www.fb.com/tctotem
Веб-сайт:         www.totem.org.ua
Наша адреса: м. Львів, вул. Буйка, 2 “Prostir.Pro”

Comments are closed.