Текстові відгуки ТАНТРА

Борислава Белоцерковская: Я вперше потрапила на тантру.  До того часу я мала поверхневе уявлення про тантру, і мені було цікаво побачити і відчути на собі те, про що із захопленням розповідають інші. Враження від пережитого важко описати, це потрібно відчути. До тепер в мене було багато блоків, стереотипів, принципів, нав’язаних соціумом. Мені було досить важко їх позбутися, адже я жила із ними практично усе життя. Перша тантра відкрила у мені нову людину, і допомогла розбити вузьке уявлення про світ, та життя загалом. Я проаналізувала період від зустрічі з Тантрою і дійшла висновку, що в мені з того часу багато чого змінилося у кращу сторону. Я не можу однозначно стверджувати, що це тільки дія тантри. Тут багато чого залежить й від тренера, який зумів запалити інших і наповнити їх енергією та позитивним сприйняттям життя!
Леся: Столько впечатлений!!! В трансовом танце чувствовала защищённость, которой мне так не хватает. Благодарна за гармонию в зале, за гармонию между тренерами. Поняла, что таки мужчины в Мире есть! И мы идём дальше, вперёд. Открыла для себя осознанность, доверие. До этого события было всё чёрное, а после – разъяснилось. Я открылась новому!
Вадим: Гораздо лучше себя чувствую, чем до тренинга. Техники потрясающие! Не контролировал, а чувствовал и наблюдал всё в себе. Из всех тантрических семинаров для меня он самый сильный! Я созрел к изменениям!
Наташа: Перед встречей у меня не было никаких запросов. Я пришла успокоиться, утешиться. 1-й вывод после тренинга: когда мы смотрим друг другу в глаза, осознаешь, насколько легко любить каждого человека. Все мы на самом деле одинаковые, каждый имеет большую или меньшую боль внутри, ожидания. И фраза Наташи, что наша самая большая польза – это наше присутствие с человеком… Я подумала, что когда мы просто находимся с человеком, мы уже одним этим делаем его счастливым. 2-й вывод: я поняла силу прикосновений. Каждое прикосновение вызывало море благодарности. И если бы мы в жизни хоть немного чаще прикасались друг к другу, она была бы гораздо прекрасней. Теперь я буду чаще идти на компромисс. Особенную благодарность выражаю Наташе за её женскую мудрость, за трансформацию женщины. И мечтаю о том, чтобы пройти ее женский тренинг.
Святослав Румежак: Все було круто: як навчання саме, так і похід в сауну. Дякую Стасу за організацію, за саме навчання і всіх, хто приймав безпосередню участь!
Софія Даць: це було надзвичайно)))) я була перший раз на такому тренінгу , це неможливо передати словами , але спробую! Ти наче потрапляєш в океан емоцій, відчуттів, блаженства, де кожна клітинка організму наповнюється енергією і ти відчуваєш гармонію, і самодостатність, де ти відкриваєш себе справжнього… а це так важливо… і це те, до чого ми прагнемо пізнати себе, а цей тренінг дає таку можливість))
Андрій Боляк: жалію тільки про одне – що, я раніше не відкрив для себе тантру! Була просто фантастична атмосфера, повна любові ніжності і довіри! Велика подяка усім учасникам за їхню відкритість! Тимур як завжди був на висоті! Особлива вдячність “Тотему”, і зокрема Станіславу за організацію і проведення! З нетерпінням чекаю наступного разу!!! Р.S. бонус у вигляді сауни був просто супер!
Андрій Григоришен: Стосовно тантри- це було просто неймовірно!!!))) Величезне спасибі всім за відкритість,чуттєвість… Мені особисто дуже сподобалось… Розумно і послідовно продумані всі практики, кваліфікований тренер… Рекомендую усім, а особливо чоловікам в яких проблеми з чуттєвістю стосовно своїх коханих…
Данил: Благодарю за спектр вариантов любви! Увидел себя, полюбил, поделился любовью.
Наталья: Мгновения, которые переживаю здесь, они не повторяются. Как телефон отключен, так и я без доступа, отключена, мыслей нет, только чудесные ощущения.
Андрей: Я понял, что не имеет смысла сравнивать себя с другими. Это было для меня самым важным открытием
Сергей: Для меня суть участия в семинаре – это испытать РАДОСТЬ! Постоянно получать радость! Очищение внутри, возможность принимать решения. Неожиданно для меня самого, что я смог пойти так глубоко…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.