SAMUDRO

anketa_na_uchast      pro_treneraindividualniy_priyom   vidguki        videooplata

«ПОДОРОЖ ПО ЧАКРАХ» з SAMUDRO PREM (АНГЛІЯ)

   Дорогі друзі, знайомі, львів’яни і гості з інших міст і країн: з радістю повідомляємо Вам, що в наше чудове місто Львів приїжджає майстер найвищого рівня, прямий учень Ошо, дипломований психотерапевт — Самудро Прем (SAMUDRO PREM) (Англія), з тренінгом «ПОДОРОЖ ПО ЧАКРАХ».
   Ви зможете дізнатись:
— Які теми у вашому житті вимагають більш пильної уваги?
— Де ваш ресурс, а де — місця вразливості?
— Де і в чому Ваша сила?
— Як це пов’язано з Вашим фізичним і емоційним здоров’ям?
— Як знайти і реалізувати своє призначення?
— Як досягати балансу і гармонії в житті та стосунках?
— Як жити, спираючись на обидва крила — усвідомленості та любові?
Відповіді на ці та багато інших питань, Ви зможете отримати, відвідавши нашу групу.
Що говорить Самудро про цей тренінг:
«… Я рекомендую тим, хто вперше знайомиться з системою чакрових Енергій, почати з даної 3-х денної групи «Подорож по чакрах», яку я часто пропоную, коли вперше приїжджаю у нове місто. У ці три дні я представляю основні концепції Системи чакрових Енергій, вправи і медитації, які допомагають дослідити свої чакри. Це ідеальна група як для новачків, так і для тих хто вже проходив інші групи, допомагає підсумувати весь досвід трансформацій та чакрових енергій. Цей тренінг був спеціально розроблений для того, щоб супроводжувати Вас на шляху, розкриваючи власну енергетику, допомагаючи привнести трансформацію якості Любові і Усвідомленості, шляхом розуміння і прийняття себе».
«Подорож по чакрах» — це тілесно-орієнтована терапія з використанням дихальних технік, активних медитацій  Ошо, психотерапевтичної роботи, розстановочних методик і Аура-соми. Де налаштовуючись на кожну з чакр завдяки спеціальним практикам, Ви почнете відчувати власну енергію, навчитесь її приймати та насолоджуватися нею. А спеціальні медитації тиші допоможуть правильно розчинятись та розслаблятись.
Даний тренінг є унікальним додатковим поглядом на методи групової психотерапії як для спеціалістів, так і для усіх, хто цікавиться власним розвитком і самопізнанням. А саме навчання проходить таким чином, щоб через інтенсивний підхід, змогти Вас провести через глибоку позитивну трансформацію.
Ведучий тренінгу:
Самудро Прем (Samudro Prem) — психотерапевт (Англія), ведучий терапевтичних і медитаційних груп по всьому світу.
Самудро Прем — досвідчений груп-лідер терапії Ошо. Народився в Англії в 1960 р, у віці 19 років відправився подорожувати в Індію і став учнем просвітленого майстра Ошо. Він жив в комунах Ошо в Індії, Англії, Німеччини та США, і почав практикувати як Ошо-терапевт в 1985 р Коли Ошо повернувся в Індію і створив в Пуні Університет Людини в 1987 р, Самудро почав проводити групи в Центрі Трансформації, Академії медитації, Школі Центрування і Школі Містики в протягом багатьох років.
Є засновником і директором Міжнародної Академії Психології Пробудження.

 

Довідка:    067-670-5028
FBwww.facebook.com/tctotem
#tantra #osho #тантра #ошо #тренінг #тренинг #львів #медитація #стосунки #trening #samudro

anketa_na_uchast pro_treneraindividualniy_priyom vidguki      videooplata

Обсуждение закрыто.