Текстові відгуки ВАЙВЕЙШН

Софія Даць: Вайвейшин — це певна сходинка в житті , піднявшись на яку ти відкриваєш в собі давно заховані можливості, відчуття))) знаходиш відповіді на запитання які давно тебе турбують і здобуваєш свободу і гармонію душі про яку давно так мріяв))))
Марічка: головне в тренінгу те, що можеш глянути на себе з іншого боку, зрозуміти те, що заважало досягати поставлених цілей, виявити підсвідомі блоки, про які не здогадувався раніше. Це чудова мандрівка в глибини свого «Я», яка допомагає стати сильнішим, щасливішим та енергійнішим.
Сергій Солтис: Тренінг потужний, дав можливість пізнати себе глибше, очистити свідомість від щоденного бруду! Єнергія під час тренінгу виділяється колосальна! Я пройшов не один тренінг з дихальними практиками і можу сказати, що для звичайної людини по ефективності він оптимальний)
Оксана Подгурець: відвідала такий тренінг вдруге і отримала колосальне задоволення від спілкування з Михайлом та учасниками! інформація, яку отримуєш, і практичні дихальні вправи кардинально змінюють життя на краще! дякую організаторам за хорошу роботу!
Соломійка Бобків: була дуже класно)))) рекомндую усім!!!!
читати повністю