Текстові відгуки ТАНТРА

Борислава Белоцерковская: Я вперше потрапила на тантру.  До того часу я мала поверхневе уявлення про тантру, і мені було цікаво побачити і відчути на собі те, про що із захопленням розповідають інші. Враження від пережитого важко описати, це потрібно відчути. До тепер в мене було багато блоків, стереотипів, принципів, нав’язаних соціумом. Мені було досить важко їх позбутися, адже я жила із ними практично усе життя. Перша тантра відкрила у мені нову людину, і допомогла розбити вузьке уявлення про світ, та життя загалом. Я проаналізувала період від зустрічі з Тантрою і дійшла висновку, що в мені з того часу багато чого змінилося у кращу сторону. Я не можу однозначно стверджувати, що це тільки дія тантри. Тут багато чого залежить й від тренера, який зумів запалити інших і наповнити їх енергією та позитивним сприйняттям життя!
Леся: Столько впечатлений!!! В трансовом танце чувствовала защищённость, которой мне так не хватает. Благодарна за гармонию в зале, за гармонию между тренерами. Поняла, что таки мужчины в Мире есть! И мы идём дальше, вперёд. Открыла для себя осознанность, доверие. До этого события было всё чёрное, а после — разъяснилось. Я открылась новому!
Вадим: Гораздо лучше себя чувствую, чем до тренинга. Техники потрясающие! Не контролировал, а чувствовал и наблюдал всё в себе. Из всех тантрических семинаров для меня он самый сильный! Я созрел к изменениям!
читати повністю

Тантра відгук.