Эволюция сознания человека

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує:
«Еволюція свідомості Людини»

м. Львів 15.05.2018
Протестуй себе!
Прийди та дізнайся — як стати досконалішим.
Як Людина еволюціонує своєю свідомістю?
Де ти сьогодні за Шкалою Еволюції?
Цей захід ДЛЯ передової частини людства, а саме ДЛЯ:
Керівників, Топ менеджерів, Авторів свого життя і Мудрих Батьків
Школа Еволюційного Розвитку та Гра-тест — є результат 5-ти річного дослідження еволюційної динаміки інтелектів людини – соматичного, емоційного та ментального. Це результат 480 годин групових досліджень та індивідуальних інсайтів.
Людина не комп’ютер, але наш інтелект влаштований подібно програмному забезпеченню. Пропонуємо вам познайомиться з базовими програмами людини..
Ембріон в утробі матері проходить в режимі мікро-еволюції все стадії живих форм попередніх до нашої формі життя.
Ряд цих програм у сучасної людини пошкоджений, або вражений «вірусами» — це буває тоді, коли людина відчуває провину розгубленість або своєю недоречність. Якщо ви незадоволені собою, у будь-який сфері життя, вважаєте що добре десь там, де вас немає — ЦЕ можна поправити!
У людини з «поламаними» програмами  в житті переважає  Революція замість Еволюції. Вона або потурає своїй тваринній природі, або завзято її заперечує. Якщо у вас буває тривожність, розгубленість або злість на себе, або те як все влаштовано, ймовірно Ви не знаєте як цим Світом користуватися на повну потужність
Втративши глибинну цілісність, ми відстоюємо важливість одних фрагментів світобудови перед іншими: будуємо свої концепції на запереченні, неефективно сердимося, воюємо за мир, бажаючи конструктиву. І породжуємо нерозуміння, війну і самотність. Так з нами стається вигоряння в розпачі і депресії.
З іншого боку, наші, недозволені самому собі якості і властивості атрофуються стаючи тіньовими — так і не дочекавшись того щоб ми прийняли того себе, якого в собі заперечуємо і ставши новим, відкрилися новим подіям. А це значить — Нові Можливості!
Успішні і сміливі люди —  у коло! Нам всім потрібне партнерство, що підтримує стосунки, розвивають один в одному кращі якості і втілюють сміливі проекти.
Зараз — час легких і високо-швидкісних людей! Давай з нами!
Ведуча тренінгу:
Наталя Валіцка  (Київ) — психолог-еволюціоніст, художник та автор, організатор подорожей, екстрим-лабораторій (Гімалаї, Эльбрус, Арарат, Кіліманджаро, Казбек). Автор трансформаційного проекту «Я і Тінь», ведуча «ШЕР» — Школи Еволюційного Розвитку.
Сайт: http://valitskaya.com
Дата: 15.05.2018 р.
Час:  19.00 — 21.00 год.
Місце: м. Львів, вул. Заводська, 31 (простір «Your Choice»)
 

 

 

 

 

Умови участі: лише 100грн., чи 150грн. в день проведення!

 

Для участі в тренінгу заповніть АНКЕТУ
( https://goo.gl/forms/UGYKpOGLudFlSfuj2 )

Довідка: 067-670-5028; 063-241-1812 Станіслав
FB: http://www.facebook.com/tctotem
Веб-сайт:   www.totem.org.ua
#Валіцка #totem #lviv #ШЕР

Хочется сделать шаг вперед к своей мечте, но страшно выйти из зоны комфорта? И что делать, если в паре случаются конфликты? Как к ним относиться и как их уладить? Мнение киевского психолога-эволюциониста Натальи Валицкой будет интересно и полезно.

Опубликовано Istorii Urbane 29 января 2016 г.

 

Обсуждение закрыто.