Malte Loos

м. Львів 06.11.2022
Палац Мистецтв (вул. Коперніка, 17)

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» та
Центр Трансперсональної Психології:

ведучий тренінгу:
Malte Loos (м.Берлін)

Мальте Лоос – системний психотерапевт; засновник школи бойових східних мистецтв “Inner stille” (м. Берлін);  викладав східні бойові мистецтва та медитацію в парламенті Німеччини.

Мальте Лоос вивчав системну психотерапію в  SySt®- Institute
в м. Мюнхені; Навчався в Боннському університеті та Массачусетському інституті технологій (МІТ).
В США під керівництвом учителя гранд-майстра Кацуміа Табата пішов в тему східних єдиноборств, має 3 чорні пояси. По поверненню в Німеччину заснував свою школу медитації, психотерапії та бойових мистецтв
“Inner Stille”, яка вже біля 15 років працює з індивідуальними і груповими клієнтами, зокрема і корпоративними, як то Бундестаг та інші.

 

Де? – Палац Мистецтв
Коли? – 06.11.2022 з 11:00-19:00
Сертифікат? – Так.

Війна приносить біль. В першу чергу емоційний 😖. Терпіти біль, ігнорувати його чи вірити, що “саме пройде” – це виснажувати себе і втрачати свою силу.
Ми навчимо вас, як працювати з болем власним і чужим. Ви отримаєте дієві практичні техніки, які дають змогу виявляти біль, звільнятися від нього, протистояти болю і перебувати в стабільному стані у складних стресових умовах 💪.
Також ви зрозумієте, що робити з болем інших людей. Адже часто до нас звертаються за підтримкою і ми допомагаємо, але навантажуємо себе ще більше.
Тренінг буде зрозумілий та ефективний практично для кожного, однак надаємо перевагу психологам, волонтерам, усім хто працює/планує з ВПО та постраждалими від війни.

Для участі – заповніть АНКЕТУ QR-Code

Вартість 600 грн, організаційні видатки, тренер працює на волонтерських засадах 💙💛.

Партнери заходу:
ЛМР, ЛОДА, СпівДія Hub

 

Довідка:
067-670-5028 Станіслав;
067-741-8227 Андрій

FB: http://www.facebook.com/tctotem

 

#MalteLoos #МальтеЛоос #стрес #психологія #психотерапія #стабілізація #війна #волонтери

Comments are closed.