ТРАНСФОРМАЦІЙНЕ ДИХАННЯ

Чи вмієте ви дихати? Чи вмієте ви дихати правильно? Чи наповнює ваше дихання вас радістю життя?
«Трансформаційне дихання» – це синтез різних різних дихальних практик (голотропне дихання, реберзінг, вайвейшн, пранаями) і системного моделювання (системних розстановок нового покоління), що дозволяє в максимально короткий термін дихальної сесії (від 5 хвилин) змінити відношення до конкретної негативної ситуації, зняти внутрішній конфлікт чи напруження, позбутись психосоматичного захворювання та емоційного стану (“залипання” на суб’єкті чи об’єкті), покращити емоційний і фізичний стан, підвищити рівень власної енергії, почати радіти життю.
Коли людина стає повновладним господарем свого дихання, вона поступово змінює відношення до життя, і вивільняє приховані енергетичні запаси.
Природна гармонія дихання невіддільно пов’язана з внутрішнім спокоєм, цілісністю та гармонією. Іншими словами, Ви зможете почати трансформацію фізичних і психічних перетворень у собі!
Якщо Ви хочете мати те, що ніколи не мали, – почніть робити те, що ніколи не робили.
Приходьте на унікальний тренінг – де максимум результату за мінімум часу!

Тренер:

Єкімов Станіслав (Львів) – Практикуючий майстер різних дихальних практик, Системного моделювання по О. Зелінському; Біоенергет; Таролог; Рунолог; Гештальт (спеціалізація психосоматика (Московський Гештальт Інститут)); Провокативний лайф-коуч; ThetaHealer;
Директор Тренінг-Центру «ТОТЕМ» http://www.totem.org.ua; NLP практик;
Організатор Міжнародного Езотеричного Форуму http://www.esotericforum.com

 

У ПЛАНІ ЗАХОДУ:
Теоретична частина: різновиди дихальних практик і для чого вони потрібні; що таке системні розстановки та системне моделювання.
Практична частина: визначення конкретних індивідуальних першопричин утворення емоційних чи психосоматичних станів у клієнта, через системне моделювання, та їх подальше пропрацьовування через трансформаційну дихальну практику.
ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ
Без обмежень 18+ (хто готовий до змін, та усі кого цікавить на практиці власний саморозвиток)
ПРИМІТКИ
Рекомендуємо мати з собою зошит, ручку та каремат (не обов’язково)
Дрес-код – вільний (зручний одяг).
Довідка:   067-670-5028; 063-241-1812 Станіслав Єкімов

НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ:
Дивитись тут… 

 

#дихання #дыхание #холотроп #вайвейшн #ребефинг #трансформация #тренінг #саморозвиток

Comments are closed