Майстри по тантрі

Наталія Єременко (м. Харків) – керівник школи міжособистісного розвитку «Академія любові», ведуча занять з парної йоги, тантри, дихальних практик, організатор тренінгів та фестивалів з йоги та тантри (Yota-фест, «Золотий Єдиноріг» у Харкові, Криму та Гоа), представник школи Лева Тетернікова, ведуча і гість телепрограм, автор статей і публікацій про тантру та йогу.

Володимир Корягін
(м. Харків) – ведучий духовних та дихальних практик. Організатор тренінгів та фестивалів з йоги та тантри. Учень тантричних шкіл Лева Тетернікова, Ольги Голікової, Сергія Князева, Олексія Шелякова, Маріо та Гаї. Досвід духовних практик з п’яти років.
Сайт: http://tantris.org.ua Відгуки та відео: http://goo.gl/X2X6Kr

 

Lyubarskiy
Андрій Любарський (Крим) — головний сексопатолог Міністерства Охорони Здоров’я Криму, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії (досвід роботи понад 22 роки), психотерапевт, автор понад 220 публікацій, член Української Спілки Психологів (УСП), член Євро-Азійської Спілки психологів, тантрист. Тантричні школи Хома та Мукті (Бразилія), Маріо та Гаї (Франція), Володимира Іванчикова (Росія), Олексія Шелякова (Росія).
Відгуки: http://youtu.be/xbI7Jh-Bogk Відео: http://youtu.be/6TbRNC0gZaA

 

 

 

 

Олег Марховський (м. Київ)Практикуючий психолог та процессуально-орієнтований психотерапевт; Арт-терапевт (спеціалізація: танцювально-рухова терапія) та тілесно-орієнтований терапевт; Член Арт-терапевтичної асоціації.  Актор київського плейбек-театру «Отраженіє» та ведучий авторського театрально-терапевтичного проекту «Процессуальний Театр». Практичний та творчий досвід отримує з початку 80-х років, Тантричні школи Дарії Габлія та Олексія Шелякова. По творчому інтегрує древні духовні практики та сучасні методи арт-терапії, тілесно-орієнтованої терапії, транс-персональної психології та театральні практики креативної імпровізації.

Comments are closed