Сертифікати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відгук про гру Ліла. Гра Життя 4.0/5.0

Світлана Шава (м. Луцьк): Гра ЛІЛА ЧАКРА ЖИТТЯ з ведучим Станіславом Єкімовим- це не гра, а простір реальних трансформацій.
Щиро вдячна за відкриття і усвідомлення, за зміни, що відбулись після.
Особливо порадували результати сина, який був учасником – він уже на грі отримав відповідь на питання: Чим зайнятися?
Через декілька тижнів почав освоювати нову справу, а ще через місяць отримав диплом учасника туристичного феестивалю”Вітрила Пригод” в номінації кіно.
Нехай золотий інструмент в руках Майстра перевищить очікування кожного, хто прийде на гру і порадує найкращими результатами!
Владислав Пинчук (г. Харьков): Стаc, ведущий игры создал комфортные условия для игры. В целом, атмосфера 6 часовой игры для 13 человек была не принуждённой, время бежало незаметно.., после окончания игры все игроки здорово раскрылись друг перед другом, и каждый для себя вынес кладезь полезнейших инсайтов.
Стас здорово – порой до мурашек, умеет глубоко глядеть в корень проблемы человека, и раскрывает все его внутренние запросы, даёт новое видение своей проблемной ситуации, и закрепляет всё полезными рекомендациями по их решению.
Отдельно благодарю Тараса Малашия за его проделанную кинезиологическую работу ! 
Світлана Щуренко (м. Вінниця): Любов❤та Вдячність Стасу за професіоналізм
за розкриття мого потенціалу ,
за очищення слізьми Тіла,Душі та Духу
за прощення
за відкриття дороги до Світла та Любові
за настрой на своє (рос.мова)предназначение

В грі “Ліла”, яка відбулася в м.Вінниця результативно для меня з розкриттям таємниць (зняття “тягаря”з Душі) та вибачте за мій “французький сленг “-
позбавлення у моїх (рос.мова)убежденіях, “гімна” (наголос на букву а ), яке накопичилося за довгі роки (рос.мова) невежества.
Знаходьте відповіді для себе та очищайтесь в грі “Ліла” разом із Стасом

FB Page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Текстові відгуки ПАЛЬМІСТРІЯ

Юлия Великанова: Очень рекомендую… Как оказалось, на наших руках написано так много о том,  с чем мы пришли в этот удивительный мир, для чего, и как используем это в своей повседневной жизни, а также множество подсказок и предупреждений, ведь линии на руках “живые”, появляются, исчезают, показывая нам вариантность ткани нашей судьбы…) Тренер прекрасный лектор, правильнее сказать Учитель, обладающий способностью четко и лаконично подавать информацию, основанную не только на Знаниях, но и глубоком собственном опыте…  С искренней благодарностью.
Ірина Коваль: Чудовий тренер,  прекрасна організація тренінгу. Тренер дуже доступно, по суті, лаконічно і життєво подає інформацію. Рекомендую всім кому цікава ця тема! Дуже дякую Станіславу Єкимову за вміння знаходити чудових людей і Олі Кобко за прекрасні 2 дні які вона нам посвятила))))
Борислава Білоцерківська: Сьогодні закінчився надзвичайно цікавий курс «Палмістрія. Хіромантія».
Я знала про те, що лінії на долонях можуть розповісти багато чого про людську доолю, але не розуміла їх значення. За ці два дні я почула дуже доступне та лаконічне викладення інформації, яку не тільки легко сприйняти, але й можна швико запам’ятати!
Вдячна Ольга Кобко за те, що навчила нас розуміти наші руки, лінії, знаки на долонях.

Текстові відгуки ВАЙВЕЙШН

Софія Даць: Вайвейшин – це певна сходинка в житті , піднявшись на яку ти відкриваєш в собі давно заховані можливості, відчуття))) знаходиш відповіді на запитання які давно тебе турбують і здобуваєш свободу і гармонію душі про яку давно так мріяв))))
Марічка: головне в тренінгу те, що можеш глянути на себе з іншого боку, зрозуміти те, що заважало досягати поставлених цілей, виявити підсвідомі блоки, про які не здогадувався раніше. Це чудова мандрівка в глибини свого “Я”, яка допомагає стати сильнішим, щасливішим та енергійнішим.
Сергій Солтис: Тренінг потужний, дав можливість пізнати себе глибше, очистити свідомість від щоденного бруду! Єнергія під час тренінгу виділяється колосальна! Я пройшов не один тренінг з дихальними практиками і можу сказати, що для звичайної людини по ефективності він оптимальний)
Оксана Подгурець: відвідала такий тренінг вдруге і отримала колосальне задоволення від спілкування з Михайлом та учасниками! інформація, яку отримуєш, і практичні дихальні вправи кардинально змінюють життя на краще! дякую організаторам за хорошу роботу!
Соломійка Бобків: була дуже класно)))) рекомндую усім!!!!
читати повністю

Текстові відгуки ТАНТРА

Борислава Белоцерковская: Я вперше потрапила на тантру.  До того часу я мала поверхневе уявлення про тантру, і мені було цікаво побачити і відчути на собі те, про що із захопленням розповідають інші. Враження від пережитого важко описати, це потрібно відчути. До тепер в мене було багато блоків, стереотипів, принципів, нав’язаних соціумом. Мені було досить важко їх позбутися, адже я жила із ними практично усе життя. Перша тантра відкрила у мені нову людину, і допомогла розбити вузьке уявлення про світ, та життя загалом. Я проаналізувала період від зустрічі з Тантрою і дійшла висновку, що в мені з того часу багато чого змінилося у кращу сторону. Я не можу однозначно стверджувати, що це тільки дія тантри. Тут багато чого залежить й від тренера, який зумів запалити інших і наповнити їх енергією та позитивним сприйняттям життя!
Леся: Столько впечатлений!!! В трансовом танце чувствовала защищённость, которой мне так не хватает. Благодарна за гармонию в зале, за гармонию между тренерами. Поняла, что таки мужчины в Мире есть! И мы идём дальше, вперёд. Открыла для себя осознанность, доверие. До этого события было всё чёрное, а после – разъяснилось. Я открылась новому!
Вадим: Гораздо лучше себя чувствую, чем до тренинга. Техники потрясающие! Не контролировал, а чувствовал и наблюдал всё в себе. Из всех тантрических семинаров для меня он самый сильный! Я созрел к изменениям!
читати повністю

Тантра відгук.